Odběrová místa na vyšetření COVID-19 jsou UZAVŘENA

Laboratoř nadále provádí RT-PCR vyšetření na COVID-19, s ohledem na platnou legislativu a pravidla, pouze osobám indikovaným lékařem, nebo samoplátcům. Odběrová místa aktuálně v provozu naleznete níže.

Výsledky testu RT-PCR jsou zasílány formou SMS zprávy a emailu maximálně do 48 hodin od příjmu do laboratoře.

Máte dotaz ohledně platnosti certifikátu? Problém se zobrazením v aplikaci Tečka? Dotazy ohledně podmínek pro vstup do cizích zemí?      Volejte linku 1221.

Zablokovali jste si přístup k výsledku? Přišel Vám výsledek formou SMS, ale nedorazil e-mail? Prosíme obracejte se na nás prostřednictvím e-mailu vysledky@vidia-diagnostika.cz. Vaše dotazy zodpovíme a pomůžeme Vám.

Odběrová místa

V případě zájmu o vyšetření nás prosím kontaktujte na e-mailu info@vidia-diagnostika.cz, případně na telefonním čísle 607 285 286

V případě potřeby pomoci s on-line rezervací nás můžete kontaktovat v pracovních dnech 8:00 – 15:00 telefonicky na číslech

Telefonní čísla určená pro rezervace NEJSOU určena pro komunikaci ohledně výsledků. Naši pracovníci vyřizují zaslané požadavky v co nejkratším termínu v pracovní dny i o víkendu.

  • Na odběr se dostavte v rezervovaný čas s ohledem na zachování plynulého provozu jak v odběrovém stanu, tak na příjezdových komunikacích. Děkujeme!
  • Neobjednaní klienti nemusí být v závislosti na vytíženosti odběrového místa odbaveni!
  • Odběry provádíme jak u osob indikovaných zdravotnickým pracovníkem / zařízením, případně hygienickou stanicí (tj. na základě žádanky*), tak i u samoplátců.

K testování je třeba mít s sebou doklad totožnosti a kartičku pojišťovny.

COVID RT-PCR ANTIGENNÍ TEST
Odběr a přeprava biologického materiálu, vyšetření metodou PCR, vydání výsledkového listu, mezinárodní certifikát Odběr biologického materiálu, provedení antigenního testu, vydání výsledkového listu, mezinárodní certifikát. Uvedená cena se vztahuje pouze na testy prováděné v AOC.
Cena: 850 Kč Cena: 200 Kč

Platba pouze bezkontaktně platební kartou na odběrovém místě.

*poznámka k vyšetření metodou PCR - zdravotní pojišťovnou hrazeno bez žádanky od lékaře pouze osobám a v termínech stanovených platným mimořádným opatřením MZČR, dále konfirmační RT PCR, a dále pouze vyšetření diagnostické, nebo epidpemiologické indikované hygienickou stanicí, nebo ošetřujícím lékařem akutní lůžkové péče, nebo ambulantním lékařem odbornosti:

001 VPL všeobecné praktické lékařství
002 PLDD praktické lékařství pro děti a dorost
203 INFL infekční lékařství
205 PNEUFTIZ pneumologie a ftizeologie
701 ORL otorinolaryngologie
  NEM ošetřující lékař poskytovatele lůžkové péče
  KHS krajská hygienická stanice
958 AOC antigenní odběrové centrum